Renginių ekspertų konferencija Evento’23 – Renginiai

Uncategorized

Aprašymas

Renginių ekspertų konferencija EVENTO’23 yra skirta ne tik renginių planavimo ir komunikacijos agentūrų atstovams, įmonių bei viešojo sekretoriaus personalo vadovams, bet ir visiems, kurie rūpinasi darbuotojų gerove.

Renginio moderatorius: Mantas Stonkus

I. Kūrybiškumas, planuojant renginius: idėjos, nauji technologiniai sprendimai ir strategijos

Išbandytos strategijos ir naujos tendencijos, dirbtinio intelekto potencialas renginių organizavime, praktiniai patarimai nuo renginio idėjos iki įgyvendinimo, tvarių renginių organizavimo svarba, maitinimo ir gėrimų derinimo subtilybės įmonių renginiuose. Diskusijų metu žymūs renginių vedėjai dalinsis išskirtinėmis renginių užkulisų paslaptimis ir gerosiomis praktikomis.

Ši konferencijos dalis taps inovacijų laboratorija unikalių renginių planavimo pasaulyje.

Networking’o elementas verslo renginiuose: kaip padėti susitikti dalyviams Pranešėja: Kotryna Stankutė-Jaščemskienė (kotryna.network įkūrėja) Pirmieji tvarūs renginiai Lietuvoje Pranešėja: Valda Chošnau (Tvaraus verslo ir tvarių renginių ekspertė, pirmųjų tvarių renginių Lietuvoje strategė) Tips & Tricks: Nuo idėjos iki įgyvendinimo. Praktiniai patarimai, organizuojant renginį Agnė Grigaliūnienė (Renginių ir komunikacijos agentūros „OLIVE gyva komunikacija” įkūrėja), Erika Purauskytė (Renginių ir teatro režisierė, renginių organizavimo agentūros „Menai Renginiai” įkūrėja), Saugirdas Vaitulionis (Renginių organizatorius, L’Officiel Hommes Lithuania redaktorius) Dirbtinio intelekto sprendimai renginių kontekste. Ar DI gali pakeisti renginių organizatorius? Pranešėjas: Antanas Bernatonis (Dirbtinio intelekto treneris) Diskusija: Renginių užkulisiai ir jų sėkmė renginių vedėjų akimis Dalyviai: Mantas Stonkus, Gabrielė Martirosian, Vytautas Rumšas, Audrius Bružas Maitinimo ir gėrimų derinimas įmonės renginiuose: naujausios tendencijos Dalyviai: Ernestas Viršilas („Skonio slėnis“ šefas), Jūratė Sprindžiūnaitė („Vynas ir draugai” įkūrėja)

II. Kai visas pasaulis atvyksta į Lietuvą: tarptautiniai renginiai, iššūkiai ir galimybės

Lietuva tampa populiaria tarptautinių renginių vieta. Konferencijos metu savo srities ekspertai dalinsis patirtimi ir įžvalgomis apie tarptautinius renginius Lietuvoje, kokius iššūkius bei galimybes jie suteikia. Diskutuosime apie dvikalbių renginių organizavimą ir apie tai, kokie sprendimai gali užtikrinti, kad tokio pobūdžio renginiai būtų sklandūs ir pritrauktų tarptautinius dalyvius.

Diskusija: Renginiai Lietuvoje tarptautiniame kontekste Dalyviai: Jogaila Morkūnas („Pirmoji Kava” įkūrėjas), Mantas Vedrickas („Žalgirio“ arenos renginių vadovas), Pija Ona Indriūnaite („GoVilnius“ rinkodaros vadovė) Dvikalbiai renginiai: kaip „nesusimauti“ organizuojant? Pranešėja: Eglė Kesylienė (AMES Education steigėja ir vadovė) Dvaro rūmai: tobula per šimtmečius suformuota švenčių ir renginių mašina Pranešėjas: Marius Daraškevičius (Humanitarinių mokslų daktaras, architektūros istorikas)

III. Įmonių renginių formatų evoliucija

Kaip naujas renginių formatas – „darbostogos“ (angl. workation) gali transformuoti tradicinius įmonių renginius ir praturtinti jų turinį bei reikšmę?

  Įmonių renginių formato transformacija – „darbostogos“ (angl. workation)? Pranešėja: Giedrė Kunigonė (AirGuru projekto „Onworkation.com“ vadovė)

IV. Skirtingos kartos – skirtingi požiūriai. Įmonių socialinė atsakomybė, organizacinė kultūra ir darbuotojų gerovė: strategijos ilgalaikiam sėkmingam verslui

Diskusijų metu patyrę ekspertai ir verslo atstovai dalinsis įžvalgomis, kaip renginiai gali prisidėti prie įmonių mikroklimato formavimo, organizacinės kultūros stiprinimo ir darbuotojų gerovės. Aptarsime įvairių kartų perspektyvas įmonių socialinėje atsakomybėje.

Diskusija: Įmonių socialinė atsakomybė. Skirtingos kartos: privalumai ir iššūkiai Dalyviai: Marius Grigelionis (Lietuvos Rotary Apygardos valdytojas 2023-2024 m.), Asta Speičytė-Radzevičienė („Auginu Lietuvą“ vadovė), Sergej Artemiuk („ACME grupė“ direktorius) Diskusija: Renginių svarba įmonių mikroklimatui, kultūrai ir darbuotojų sveikatos gerovei Dalyviai: Deimantė Mikalauskė (Personalo sprendimų įmonės „People Link” asocijuota partnerė, darbuotojų gerovės vadovė), Miglė Vanagė (Darbdavio įvaizdžio partnerė – „Ignitis” grupė), Monika Drungilaitė („Nord Security” ir „Tesonet” renginių komandos vadovė), Austėja Jablonskytė (Kūrybos vadovė, „Austėjos Efekto“ bendrasavininkė)

Turinys

Renginių ekspertų konferencija Evento’23

 • Verslo renginiai ir network’inimas: pagerinti renginių sėkmę.
  17:10
 • Pirmieji tvarūs renginiai Lietuvoje
  21:15
 • Tips & Tricks: Nuo idėjos iki įgyvendinimo. Praktiniai patarimai, organizuojant renginį.
  32:32
 • Dirbtinio intelekto sprendimai renginių kontekste. Ar DI gali pakeisti renginių organizatorius?
  22:03
 • Renginių užkulisiai ir jų sėkmė renginių vedėjų akimis
  33:39
 • Maitinimo ir gėrimų derinimas įmonės renginiuose: naujausios tendencijo
  00:00
 • Renginiai Lietuvoje tarptautiniame kontekste
  00:00
 • Dvikalbiai renginiai: kaip „nesusimauti“ organizuojant?
  20:57
 • Dvaro rūmai: tobula per šimtmečius suformuota švenčių ir renginių mašina
  19:49
 • Įmonių renginių formato transformacija – „darbostogos“ (angl. workation)?
  00:00
 • Įmonių socialinė atsakomybė. Skirtingos kartos: privalumai ir iššūkiai
  00:00
 • Renginių svarba įmonių mikroklimatui, kultūrai ir darbuotojų sveikatos gerovei
  00:00