KAIP SUKURTI SAVO ĮŽADUS?
Jeigu norite ceremonijos ar net šventės metu tarti vienas kitam pačių sukurtus įžadus, ilgai nedelskite. Prisėdus paaiškės, kad ne taip jau lengva išreikšti popieriuje visa savo meilę, bet tai tikrai įmanoma!
Skirkite tam laiko
Suraskite laiko, kuomet nereikia niekur skubėti ir galite pabūti vieni. Pasirinkite dienos metą, kuomet jus užplūsta didžiausias kūrybingumas – gal tai vyksta anksti ryte, o gal naktį? Atraskite savo laiką ir juo pasinaudokite.
Atsakykite į klausimus
Pasidėkite švarų popieriaus lapą (taip, ranka rašyti įžadus tikrai daug geriau) ir užduokite sau keletą svarbiausių klausimų, kurių atsakymų vedini galėsite rašyti kalbą. Kodėl būtent tas žmogus yra jums skirtasis? Kodėl su juo norite praleisti visą likusį gyvenimą? Kokias savybes tame žmoguje labiausiai mylite?
Pasidairykite įkvėpimo
Biblija, Šekspyro poemos, eilėraščiai, įkvepiančios knygos – visa tai gali jums sukelti įvairių minčių, todėl paskaitykite jas. Gal rasite gražų sakinį, kurį norėsite panaudoti, o gal visi tie tekstai sukels jums minčių jūsų autoriniam tekstui.
Pasižadėkite
Įžadai neveltui turi tą pačią žodžio šaknį, kaip ir pažadas. Tai turi būti ne tik gražūs žodžiai mylimam žmogui, bet ir konkreti priesaika, ką ir kodėl padarysite dėl antros pusės. Naudokite ne tik standartines frazes “iki mirties” ar “turte ir varge”, bet sugalvokite ir savų, pavyzdžiui “maitinsiu tave šaukštu, jei tu negalėsi to daryti pats”, “purtysiu tau pagalvę prieš kiekvieną miegą”.
Prisiminkite
Pasklaidykite senus jūsų vienas kitam siųstus laiškus, dovanotas dovanas ar kitas mielas smulkmenas. Tai irgi įkvepia.
Neišsiplėskite
Suprantama, kad mylimam žmogui norite pasakyti tūkstančius žodžių, bet pagalvokite apie svečius ir savo kalbą sutrumpinkite iki esmės. Daugiausiai vienas ar du paragrafai.
Pasirepetuokite
Paskaitykite savo kalbą prieš veidrodį keletą kartų. Garsiai išgirdę savo žodžius suprasite ar jie tinka, o gal kažką reikėtų pakoreguoti.