Filtras
Vestuvės santorini saloje Nuotraukų autorė Viktorija Vaišvilaitė

~2014-06-12~

VESTUVĖS SANTORINI SALOJE

Vis dažniau jaunavedžiai nori išskirtinės šventės kokiame nors rojaus kampelyje, kurioje gal ir nebus artimiausių draugų, bet išliks nepamirštami įspūdžiai. Pristatome Onutės ir Vaido vestuves, kurios vyko viename iš rojaus kampelių - Santorini saloje.

Nuotraukų autorė Viktorija Vaišvilaitė  vv-photography.com

Vestuves planavo - http://www.vestuves-graikijoje.lt/lt/

Onutė ir Vaidas vestuvėms atšvęsti pasirinko ne triukšmingą puotą, o intymią šventę dviems. Savo “taip” pasižadėjo terasoje ant Santorini salos uolų, apsupti skaisčiai žydrų vandenų.

Vestuvių apdarai, numetus švarką ir suknelės šilkus, lengvai virsdavo šventiniais maudymosi kostiumais.

Santorini sala priklauso Graikijai ir be nuostabaus klimato, žydro Viduržemio vandenyno išsiskiria mažulyčiais baltais nameliais, kurie tarsi prilipę prie uolų.

Dabar Lietuvoje vestuves Santorinyje gali suorganizuoti ne viena kelionių agentūra ar net specialiai šioje šalyje šventes organizuojanti įmonė.Kainos svyruoja apie 2900-4400 eurų. Viskas priklauso nuo to, kokios prabangos norite.

Daugybė angliakalbių planuotojų ar specialių viešbučių galite rasti ir internete. Žinoma, viską galite susiorganizuoti patys.

Patogiausias būdas pasiekti Santorini - skristi iš Rygos su persėdimu Atėnuose. Salos plotas - tik 90 kv. kilometrų!

Kadangi Graikija, kaip ir Lietuva, priklauso Europos sąjungai, nėra didelių kliūčių ten sudaryti teisėtą santuoką. Žinoma, leidimais iš anksto pasirūpinti reikės ir savo dokumentus išversti į graikų kalbą.

Ceremonijos vietą galite išsirinkti iš viešbučių arba planuotojų siūlomų paketų. Jų kainos nuo kelių šimtų ir net iki tūkstančio eurų.

Vėliau galite spręsti patys - pasirinkti viešbučių ar planuojamų siūlomus paketus į kuriuos įeina šukuosena, vakarienė, gėlės ar net tortas ar patys organizuotis fotografą, visažistą, nuomotis vilą draugams... 

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Vestuvės Kretoje KRETA KITIP

SPECIALUS PASIŪLYMAS - VESTUVĖS SENOVINĖJE KOPLYČIOJE KRETOJE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Negril, Jamaika

10 GRAŽIAUSIŲ PAPLŪDIMIŲ MEDAUS MĖNESIUI

Daugiau
naujienų

ajax loader