Filtras
1534788828jaunikio_grozis_foto_Ieva_Markeviciute.jpg

~2018-08-20~

JAUNIKIO GROŽIO PROCEDŪROS: KAS PRIVALOMA?

Apie nuotakos grožio ypatumus kalbėta, rašyta ir informacijos apstu. O ką galėtume pasakyti apie jaunikį? Juk savo išvaizda turėtų nė kiek nenusileisti nuotakai... Šukuosena, manikiūras – kas svarbu ir kokios tendencijos vyrauja?

Pirmiausia – plaukai. Kirpykloje reikėtų apsilankyti maždaug mėnesį prieš vestuves ir pasikirpti. Kodėl taip anksti? Nes vasarą – o juk didžioji dauguma vestuvių ir vyksta būtent šiuo metų laiku – oda įdega, tad reikia, kad įdegis paliestų ir plaukų augimo liniją. Jei plaukai auga greitai, galite pasikirpti ir likus maždaug trims savaitėms iki vestuvių. O štai iki svarbiosios dienos likus maždaug savaitei reikalingas dar vienas apsilankymas pas kirpėją – plaukus reikia dar šiek tiek patrumpinti. Kirptis likus vos porai dienų iki šventės nerekomenduojama, nes plaukams reikia šiek tiek laiko dailiai „susigulėti“, kad Didžiąją dieną būtų tiesiog be priekaištų.

Kokią šukuoseną pasirinkti vestuvių dienai? Šiuo atveju verta pasinaudoti patarimais plaukų stilisto, kuris pasiūlys, kokia šukuosena labiausiai tiktų, atsižvelgiant į Jūsų, kaip jaunikio, aprangą ir bendrą stilių.

Manikiūras jaunikiui? Būtinas! Juk vyrai nuolat turi įvairiausių darbų: vieni mėgsta meistrauti, kiti – žvejoti, o ar kitų ir profesija susijusi su darbais, kuriuose rankos ne visada lieta tvarkingos ir švarios. O vestuvių dieną tiek nuotakos, tiek jaunikio rankos turi atrodyti nepriekaištingai, todėl ir vyrui pravartu prieš šventę patikėti savo rankas manikiūro specialistui. Tiesa, verta atlikti ir pedikiūrą – nors batuose kojų nesimatys, bet jei reikėtų nusiauti fotosesijos metu ar atliekant tam tikras smagias užduotis šventėje, pėdos irgi turi atrodyti tvarkingai. Kita vertus, juk ir pačiam kur kas maloniau iki pirštų galiukų atrodyti puikiai.

Na, ir tikriausiai nė nereikia sakyti, kad stilisto kėdėje būtinai turi apsilankyti tie vyrai, kurie puikuojasi barzdele.

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

1508139219ingrida_martinkenaite2.jpg

Ingrida Martinkėnaitė patarimais apie sveiką gyvenseną dalinsis su nuotakomis

Dažniausios nuotakos klaidos pagal Militą Daikerytę

NUOTAKOS GROŽIO KLAIDOS PAGAL MILITĄ DAIKERYTĘ

bsolutely-weddings.co.uk nuotrauka

NUOTAKOS GROŽIO TENDENCIJOS 2017

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

2bee studio nuotrauka

NUOTAKOS MANIKIŪRAS: 5 PATARIMAI, KAD NAGAI BŪTŲ SVEIKI IR GRAŽŪS

Easy foto nuotrauka

10 DALYKŲ, KURIŲ NEREIKĖTŲ DARYTI LIKUS SAVAITEI IKI VESTUVIŲ

VESTUVINIS MANIKIŪRAS. IDĖJOS

NUOTAKOS VESTUVINIS MANIKIŪRAS: 2015 TENDENCIJOS

Daugiau
naujienų

ajax loader