Filtras
vidurnakcio pramogos vestuvems

~2017-08-08~

15 VIDURNAKČIO PRAMOGŲ

Vestuvių planavimas – be galo ilgas ir sudėtingas procesas, apimantis labai daug elementų. Reikšminga vieta visame vestuvių plane tenka vidurnakčiui. Paprastai ši dalis sureikšminama, šaunamas šampanas, užtraukiama ilgiausių metų arba... arba visus nustebina išskirtinė pramoga. Kokia?

Fejerverkai

Tai dažniausias pasirinkimas ir jis tikrai nėra blogas, bet štai nustebinti fejerverkais šiais laikais sunkoka, nebent jie bus kažkuo ypatingi ir išsiskirs iš tų, kuriuos matome per Naujuosius metus, dalyvaudami įvairiuose baliuose. Juk dabar ir jubiliejai, o kartais ir paprasti gimtadieniai neapsieina be fejerverkų, tad tuoktuvėms nori kažko įspūdingesnio.

Šokių grupės pasirodymas

Dolce Vita“  šokių grupės nuotrauka 

Muzikos grupę rinkitės pagal savo skonį, o šokėjų pasirinkimas taip pat labai platus: šiuolaikiniai šokiai, aistringasis tango, latino šokiai, pilvo šokiai ir kt. Naujovė - šokis su LED sparnais, kuomet šokančios atrodo kaip angelai, bei šokis su blizgiais, auksiniais sparnais. Šokių pasirinkimas, kaip ir muzikos — skonio reikalas. Muzikos grupės ir dainininkai — įprasta vestuvių pramoga. Tačiau šokių šou programos vestuvėms — naujiena. Kaip gi pasirinkti šokių šou programos šokius? Galbūt kai kurie šokiai jauniesiems kelia nostalgiją: braziliškas ar rytietiškas pilvo šokis — pirmosios atostogos kartu šiltuose kraštuose, disko ar rokenrolas — muzika, dėl kurios abu pametę galvas, tango — taip ir nepradėtos lankyti šokio pamokos. Galų gale juk nebūtina visada ieškoti prasmės, vestuvių šventėje galima tiesiog turėti gražų reginį, šokių pasirodymą, kuris išjudins svečius pratęsti vakarą šokių aikštelėje, o ne prie vaišių stalo. Tokiu atveju žymusis kankanas, energingasis braziliškas ir uždegantis čigoniškas šokis bus kaip tik Jums! Taip pat, kei jaunieji turi SAVO dainą, gali kreiptis į šokių grupes, kad jos parengtų pasirodymą specialiai, pagal ją.

Lazerių šou

Lazerių spalvos, muzika tikrai pakerės šventės svečius, juo labiau kad lazerių šou tikrai neįprasta pramoga ir kas antroje šventėje to nepamatysite.

Ugnies šou

Viduramziai.lt nuotrauka

Pramoga, kuri sužavės, įtrauks ir negalėsite atplėšti akių. Ugnies šou – tai nuostabus reginys, pateiktas kaip istorija, spektaklis, šokis ar kita.

Ledo šou

Ledo skulptūros“ nuotrauka

Sparčiai populiarėjanti pramoga vestuvėse, kuri vidurnaktį atrodo ypač efektingai. Dažniausiai įspūdingas ledo luitas su jaunųjų inicialais arba kažkuo kitu įšaldytu lede, pjaustomi kardais ar ugnimi. Arba lygiuose luituose išpjaustomi inicialai ar žodis. 

Dangaus žibintai

Tai puikus variantas tiems, kurie negali ar nenori skirti itin didelių investicijų vidurnakčio pramogai. Dangaus žibintų leidimas tampa atrakcija visiems, nes svečiai patys dalyvauja šioje veikloje, leidžia po vieną ar buriasi į grupeles.

LED balionai

Tai alternatyva dangaus žibintams. Jei dvejojate dėl saugumo leidžiant dangaus žibintus arba vestuves švenčiate mieste, į dangų palieskite šviečiančius spalvingus LED balionus. Dar vienas pranašumas prieš dangaus  žibintus – balionams nebaisus lietus.

Muzikos grupės ar šokėjų pasirodymas

Leila dance“ nuotrauka

Muzikos grupę rinkitės pagal savo skonį, o šokėjų pasirinkimas taip pat labai platus: šiuolaikiniai šokiai, aistringasis tango, latino šokiai, pilvo šokiai ir kt. Naujovė - šokis su led sparnais, kuomet šokančios atrodo, kaip angelai.

Pasikvieskite iliuzionistą

Iliuzionistas ne tik prikaustys visų svečių žvilgsnius, bet ir padarys vidurnakčio laiką paslaptingą, magišką.

Dūmų šou

Vis dar gana naujas dalykas švenčių pramogų rinkoje, todėl svečius nustebinsite ir gerą laiką tikrai dovanosite.

Bengališkos ugnelės

Vidurnaktį svečiams išdalykite ilgas bengališkas ugneles, o judu, jaunavedžiai, paruoškite šokį, lėtą, romantišką. Nuotaika bus magiška, emocijos pakilios, o nuotraukos tobulos!

Laužas ir gintaro dulkės

Įsileiskite į savo šventę šiek tiek pagonybės (tiks ir tiems, kurie nori tiesiog kažko unikalaus). Prieš vidurnaktį užkurkite laužą (pramoga netiks vestuvėms mieste) ir kiekvienas svečias lai meta į laužą žiupsnelį gintaro dulkių, kurios, kaip tikima, pildo troškimus, o mesdamas tegu pasako savo palinkėjimą naujai susituokusiems.

Pamergių ir / ar pabrolių pasirodymas

Paprašykite savo palydos, kad pasiruoštų vidurnakčio pasirodymą – šokį.

Šampano taurių piramidė

Champagne tower“ nuotrauka

Sustatykite didžiulę piramidę iš taurių, nupirkite tikro šampano ir pakvieskite somelje, kuris jį atidarys (gal ne paprastai, o, pavyzdžiui, kartu?) ir išpilstys šampaną nuo viršaus.

Būgnų šou

Afrikos būgnų šou nuotrauka

Kiekvienas svečias gauna po būgnelį ir kuria bendrą kūrinį. Tikrai labai labai smagu.

Ugnies skulptūros

Ugnies skulptūros“ nuotrauka

Iš šiaudų padarytos skulptūros su jūsų inicialais, širdimi ar vestuvių temos simboliu puiki dekoraciją dieną ir ypatingas reginys vidurnaktį, kai jos uždegamos

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

Pramogos per vestuves

SMAGIOS PRAMOGOS ŽIEMOS VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader