Filtras
Dagiliu vestuves

~2017-08-22~

M.PETRUŠKEVIČIUS VESTUVĖMS SUNAUDOJO DAUGIAU NEI 10 000 ŽIEDŲ

Inetos ir Nerijaus Dagilių vestuvės - vienos įspūdingiausios šį sezoną. Vien tai, kad jos vyko Italijoje, vienoje brangiausių vietų, atima žadą, o įspūdingas Manto Petruškevičiaus dekoras susilaukė net pasaulinio lygio žvaigždžių dėmesio.

Vieta - TOP 5

Rugpjūčio viduryje vykusiai šventei pasirinkta įspūdinga vieta. „Villa D’Este“ netoli Romos yra įtraukta į pasaulinį geidžiamiausių vietų vestuvėms penketuką. Dabar tai išskirtinis viešbutis-vila, kurio svečiai - pasaulinės žvaigždės, tokie kaip Madona ar Robertas de Niro.

„Norint gauti vietą savo vestuvėms reikia ją rezervuoti prieš porą metų ar net daugiau“, - atskleidė floristas Mantas Petruškevičius, kuris šias vestuves organizavo kartu su partnere Rasa Arlauskiene.

Puokštėms -  daugiau nei 10 000 žiedų

Turėti nuostabią vietą vestuvėms dar ne viskas - ją reikia ir įspūdingai papuošti. To ėmęsis M.Petruškevičius džiaugėsi, kad jo skoniu buvo pasitikima ir su nuotaka susitarė tik dėl gėlių kolorito, kuris derėjo su vilos interjeru.

„Šioms vestuvėms buvo pasirinktos ypatingos gėlių rūšys. Jos ne tik retesnės, bet ir yra baltos su mėtiniu atspalviu. Dekorui sunaudojau 8000 „Four season“ rožių žiedų, 3500 ekvadorinių hortenzijų, 100 „Thyana“ penelopsių šakelių, 50 orchidėjų „Vanda“, - vardino floristas. Gėles jis atsisiųsdino tiesiai iš Olandijos.

Gėles Mantas sumerkė į specialiai iš Vietnamo atkeliavusias vazas, kurias jis pats perdažė, tad puokščių aukštis buvo net 3,5 metro.

„Ar esu patenkintas savo darbu? Na, kai teigiamus atsiliepimus po nuotraukomis parašo pats Stefano Gabbana, tikrai labai didžiuojuosi“, - šypteli Mantas. 

Vestuves įamžino užsienyje dažniausiai dirbantis fotografas ir menininkas Eigirdas Ščinskas „White Fashion Photographer“.

Daugiau
įrašų

ajax loader